top of page
Alterra NATURKOSMETIK Nude & Matt Make-up

 Alterra Nude & Matt mbulon në mënyrë optimale skuqjen dhe papërsosmëritë e lëkurës dhe jep një pamje natyrale me efekt matt.

 Kombinimi i ekstraktit të algave, vajit organik të bajames dhe acidit hialuronik i siguron lëkurës lagështi intensive.

Alterra NATURKOSMETIK Nude & Matt Make-up

Lek655,00Price
bottom of page