top of page
Apfel-Kirschnektar aus Fruchtsaftkonzentraten mit natürlich färbendem Schwarzkar

Leng frutash me shije molle dhe qershie per femije . Produkt vegan . Pa sheqer te shtuar . Lengu permban perzierje frutash te ndryshme . Me nektar (molle dhe qershie) dhe koncentrat nga lengu i karrotes se zeze i cili eshte i pasur me vitamine C .

Apfel-Kirschnektar aus Fruchtsaftkonzentraten mit natürlich färbendem Schwarzkar

Lek165,00Price
bottom of page