top of page
BABYDR.MAMA PFLEGEÖL 250ML

Vaj për lëkurën e nënave shtatzanë. Kujdeset dhe parandalon strijat. Me vaj bajame dhe makadamie, kjo recetë është 100% pa mikroplastikë

BABYDR.MAMA PFLEGEÖL 250ML

Lek440,00Price
bottom of page