top of page
Babydream Bio Baby-Müsli

Musli me drithera dhe fruta per foshnjat nga muaji i 8. Me gluten.

Musli permban drithera dhe fruta ne copeza te vogla qe te pertypen lehte. Pa sheqer dhe arome te shtuar.

Babydream Bio Baby-Müsli

Lek260,00Price
bottom of page