top of page
Bio Freche Freunde Knusper-Schnitte Banane & Kürbis

Prerjet frutore, me bazë perimesh të freskëta me shije banane dhe kungulli .  Të lehta për tu përtypur dhe gjithashtu të përshtatshme për dhëmbë të vegjël . Pa perberes shtese sheqeri .

Bio Freche Freunde Knusper-Schnitte Banane & Kürbis

Lek290,00Price
bottom of page