top of page
CATRICE SOFT GLAM FILTER

Fluid Soft Glam me nuance te bute dhe ndricuese.

Me efekt per nje cehre te bute, te persosur dhe rrezatuese.

Mund t’a aplikoni si primer ose mbi make-up per te krijuar nje pamje akoma me rrezatuese.

Formula e produktit me vitamine E dhe Squalane, e cila ushqen dhe hidraton lekuren.

CATRICE SOFT GLAM FILTER

Lek1.310,00Price
bottom of page