Catrice Superbia Vol.2 Frosted Taupe Eyeshadow

Palete per syte ne nje paketim emocionues: tonet e ngrohta nud dhe bronx, per te krijuar stile te mrekullueshme te make up-it te syve. 

Shumellojshmeria e efekteve, nga matt ne holographic, thjesht e ben çdo pamje "te shkelqyeshme".

Catrice Superbia Vol.2 Frosted Taupe Eyeshadow

Lek1.275,00Price