Dove Haarpflege Haarkur Intensiv Reparatur

Maske intensive per floket!
Maska permban serum, i cili rigjeneron strukturat e brendshme te flokut dhe i mbron ato nga ndikimit e jashtme. Rekomandohet per floket e demtuar dhe me probleme. 

Dove Haarpflege Haarkur Intensiv Reparatur

Lek490,00Price