top of page
Dove Pflegedusche Mildes Peeling.

Krem dushi  perkujdeses, me minerale Peeling te buta, pa sulfat SLES. Formula e bute dhe hidratuese e produktit, i dhuron butesi lekures dhe perkujdesje. Produkti permban 250ml.

Dove Pflegedusche Mildes Peeling.

Lek295,00 Regular Price
Lek245,00Sale Price
bottom of page