top of page
Dr. Beckmann Polster Flecken-Bürste

Detergjent 2ne1 per heqjen e njollave dhe aromave te pakendshme.
Detergjent ne forme furce per heqjen e njollave, per pastrimin e kolltuqeve, sediljeve te makines, te dyshekeve dhe karroces se bebit.
 

Dr. Beckmann Polster Flecken-Bürste

Lek655,00Price
bottom of page