top of page
Dr. Wolff Plantur 39 Haar-Aktiv-Kapseln.

Kapsula dietike me vitamina per floket. mbi moshen 40vjece. Pa laktoze dhe pa gluten. Substancat jetesore si biotina dhe seleni i perdorur ne kapsula, mundesojne  floke me te forte dhe me te trashe . Paketimi permban 42gr. 

Dr. Wolff Plantur 39 Haar-Aktiv-Kapseln.

Lek2.125,00Price
bottom of page