top of page
EnerBiO Ahornsirup Grad A

Shurup panje , perdoret per mengjesin tuaj idead. Vendoset si nje shtresi siper tek petullat , krepat , waffles. Eshte i shijshem dhe teper i pelqyer nga te rriturit dhe femijet. I kontrollur nga Bujqesia Organike

EnerBiO Ahornsirup Grad A

Lek815,00Price
bottom of page