top of page
ENERBIO ERYTHRIT

A e dini qe ngrenia e ushqimeve me permbajtje Eritritol ne vend te sheqerit ben qe niveli i sheqerit ne gjak te rritet me pak.

Keshtu qe eritritoli eshte ideal per diabetiket.

Produkt vegan, pa gluten dhe pa laktoze.

E kontrolluar nga bujqesia organike.

ENERBIO ERYTHRIT

Lek1.635,00Price
bottom of page