Essence my SKIN PERFECTOR TINTED PRIMER 30

Prime me baze make up per lekure te rregullt dhe natyrale. Mbulon mrekullisht poret

Me efekt mat..Bashkohet butesisht dhe ne menyre te persosur me lekuren.

Nr 30 bezhe e mesme.

Essence my SKIN PERFECTOR TINTED PRIMER 30

Lek655,00Price