top of page
Golden Honey Öl-Milchbad

Qumesht per larjen e trupit ne vaske. 

E perbere me mjalte manuka dhe qumesht bajamesh. 

Perkujdeset per lekuren tuaj gjate dushit si dhe eshte i pershtatshem per lekuren e thate. 

 

Golden Honey Öl-Milchbad

Lek325,00Price
bottom of page