Herbaflor Spülung Deep Repair

Balsam per floke te demtuar dhe te ashper. I dhuron flokeve tuaj butesi, hidratim & dendesi.

Me ekstrakt papaji & lulen lotus. 

100% formule vegane dhe me ekstrakte natyrore. 

Herbaflor Spülung Deep Repair

Lek655,00Price