Isana Cremedusche Vanille

Krem dushi me arome vanilje. Produkt vegan, e pershtatshme per lekure te thate.

I dhuron trupit tuaj nje ndjenje te bute dhe arome qe zgjat.

Isana Cremedusche Vanille

Lek100,00Price