Isana Duschgel Fruity Shower

Xhel per larjen e trupit me arome shege dhe limoni. 
Pastron butesisht lekuren dhe i dhuron asaj ndjenje te bute dhe te fresket.

Isana Duschgel Fruity Shower

Lek100,00Price