ISANA In-Dusch Enthaarungscreme

Krem depilues per ne dush . Produkt vegan pa mikroplastike . Paketimi permban kremi 150 ml dhe nje sfungjer per gjate aplikimit . Kremi depilues mundeson heqjen e shpejte te qimeve dhe ne menyre me te lehte gjate dushit .

ISANA In-Dusch Enthaarungscreme

Lek410,00Price