top of page
ISANA Melonen Liebe Tuchmaske.

Maske prej perhure per fytyren. Formula e vecante e maskes me ekstrakte shalqini dhe hialuroni, i dhuron lekures tuaj hidratim dhe i jep shkelqim. E pershtatshme per te gjitha llojet e lekurave.

ISANA Melonen Liebe Tuchmaske.

Lek245,00Price
bottom of page