ISANA Night & Beauty Haaröl.

Vaj per floket me ekstraktin e livandos dhe vajin e agulices se mbremjes. Vaji ka efekt anti-frizz si dhe lehteson procesin e krehjes se flokeve. Produkti ne saje te formules perkujdesese, dhuron flokeve butesi dhe zhdervjelltesi pa i yndyrosur ato. Dhuron perkujdesje dhe shkelqim. 

ISANA Night & Beauty Haaröl.

Lek410,00Price