ISANA Night & Beauty Repair Konzentrat

Koncentrat me kombinim vajrash per kujdesin e lekures gjate nates. Forcon barrieren mbrojtese te lekures dhe ndihmon ne hidratimin ideal te saj.

Per nje cehre te njetrajtshme, te bute dhe te ringjallur ne mengjes.

ISANA Night & Beauty Repair Konzentrat

Lek1.145,00Price