top of page
ISANA Rasiergel Sea Moments.

Xhel per depilim me ekstrakt alge dhe minerale deti. Mundeson depilim te rehatshem dhe heqje teresore te qimeve. Testuar dermatologjikisht.

ISANA Rasiergel Sea Moments.

Lek325,00Price
bottom of page