top of page
ISANA Shampoo Coffein aktiv 250 ml.

Shampo me kafeine per rigjallerimin e flokeve. Pa mikroplastike, i ben floket e holle te duken me te trashe dhe me te plote dhe i japin atyre rigjallerim. Formula aktive me kafeine aktivizon rrenjet e flokeve, e cila mundeson rritjen me te mire te tyre. Pantenoli hidraton dhe i ben floket te bute. Produkti permban 250ml. 

ISANA Shampoo Coffein aktiv 250 ml.

Lek410,00Price
bottom of page