top of page
ISANA Tuchmaske Berry Dream 1 Stück.

Maske prej pece me perberje te ekstraktit te luleshtrydhes, mjedrave dhe boronices. Ofrojne lageshti intensive dhe fuqizojne shqisat. Ofron lende ushqyese hidratuese dhe te vlefshme nga hialuroni dhe krijon cehre te rigjalleruar dhe te lemuar. 100% pa miktroplastike. Produkt vegan.

ISANA Tuchmaske Berry Dream 1 Stück.

Lek245,00Price
bottom of page