ISANA Vitamin C Handcreme.

Krem duarsh me perberes aktive te vitamines C, vaj portokalli dhe vaj kajsie. Ushqen intensivisht lekuren tuaj duke siguruar duar me te lemuara. Dhuron hidratim intensiv dhe perthithet shpejte nga lekura. Me arome portokalli.

ISANA Vitamin C Handcreme.

Lek325,00Price