ISANA Vitamin C Lippenpflege.

Kujdesi ideal per buzet. per lekure te bute te buzeve e perbere me vitamine C, e kombinuar me vajine kokrres se kajsise dhe skstraktin e portokallit. me arome te embel.

ISANA Vitamin C Lippenpflege.

Lek325,00Price