ISANA Vitamin C Salz-Öl-Peeling.

Peeling per perkujdesje te trupit me permbajtje te vitamines C. Me kristale te imeta kripe dhe nje kompleks perberesish aktiv me vitamine C, vaj portokalli dhe vaj kajsie, pastron butesisht qelizat e vdekura te lekures dhe e ben me te lemuar e me shkelqim.

ISANA Vitamin C Salz-Öl-Peeling.

Lek515,00Price