Isana Zucker- Öl-Peeling

Peeling per trupin, me vaj kukuj.
Formula e vecante e peeling largon qelizat e vdekura te lekres dhe e ben ate te ndihet me e bute duke i dhuruar ndjesi qetesie dhe hidratimi.

Isana Zucker- Öl-Peeling

Lek490,00Price