top of page
L’Oréal Paris Elvital Dream Length Super Aufbau Maske

Maske per flokun e gjate dhe te demtuar. Riparon menjehere4 floket e demtuar. Permban proteina bimore dhe vaj ricinus.

Riparon floket deri te majat, i forcon, ju dhuron shkelqim dhe hidratim atyre.

L’Oréal Paris Elvital Dream Length Super Aufbau Maske

Lek655,00Price
bottom of page