top of page
L’Oréal Paris men expert Hydra Energy Anti-Müdigkeits Augen Roll-on.

Roller per syte per meshkuj, ndihmon ne qetesimin e tyre nga lodhja. Perberesit kryesor si guarana dhe vitamina C , kane efekt  qetesues dhe i japin rigjalleri syve per gjate gjithe dites.

L’Oréal Paris men expert Hydra Energy Anti-Müdigkeits Augen Roll-on.

Lek1.635,00Price
bottom of page