top of page
LAVERA HAND&NAGELPFLEGE OLIVE

Krem për duart dhe thonjtë. Përjetoni efektin e kujdesit natyral për lëkurën dhe thonjtë. Formula me përbërës të vlefshëm organikë si ekstrakti i kamomilit, ulliri dhe vaji i avokados është përshtatur në mënyrë të përkryer për nevojat e lëkurës së thatë dhe të ashpër - dhe mbron thonjtë dhe kutikulat në të njëjtën kohë. Për duar të kujdesshme dhe një ndjesi lëkure të butë si kadife edhe pas orëve. Kozmetikë natyrale 100% e çertifikuar.

LAVERA HAND&NAGELPFLEGE OLIVE

Lek480,00 Regular Price
Lek375,00Sale Price
bottom of page