top of page
Lavera MY AGE Augen- & Lippenkonturcreme

Krem per syte dhe mimiken tek pjesa e buzes "Lavera" me hibiskus dhe ceramiden. Per reduktimin e rrudhave tek zona poshte syve dhe mimikat tek pjesa e buzes. 

Lavera MY AGE Augen- & Lippenkonturcreme

Lek2.455,00Price