top of page
Little Steps 2 Folgemilch nach dem 6. Monat

Qumesht pluhur per femijet pas muajit te 6 . Qumeshti pluhur nuk perdoret si zevendesues i qumeshtit te gjirit . Ai duhet te konsumohet si pjese e nje diete te ekuilibruar dhe te shendetshme . Ne perberjen e tij ai ka vaj bimor pa vaj palme dhe permban vitamine D, hekur, zink dhe jod .

Little Steps 2 Folgemilch nach dem 6. Monat

Lek810,00Price
bottom of page