top of page
Little Steps Pre Säuglingsmilchnahrung von Geburt an

Qumesht pluhur per femijet qe nga lindja . Ne perberjen e tij ai ka vaj bimor , pa vaj palme dhe permban laktoze. Perpara se te pergatisni ushqimin per femijen lexoni me kujdes udhezimet . 

Little Steps Pre Säuglingsmilchnahrung von Geburt an

Lek810,00Price
bottom of page