N.A.E Anti-Age Nachtcreme 50ml.

Krem nate kunder plakjes se lekures, me livando deti, ekstrakt organik te aloe vera & acid hialuronik. Ndihmon ne minimizimin e rrudhave, nxit rigjenerimin e vete lekures dhe forcon elasticitetin e lekures.

N.A.E Anti-Age Nachtcreme 50ml.

Lek1.800,00 Regular Price
Lek1.025,00Sale Price