N.A.E Anti-age Tagescreme 50ml.

Krem dite kunder plakjes, me vaj organik te fares se rrushit, ekstrakt organik te aloe vera & acid hialuronik. Parandalon lekuren te humbase elasticitetin, mbeshtet rigjenerimin e vete lekures dhe siguron lageshti.

N.A.E Anti-age Tagescreme 50ml.

Lek1.290,00 Regular Price
Lek855,00Sale Price