top of page
Nature Box Reparatur Shampoo mit Avocado-Öl.

Nature Box Reparatur Shampoo mit Avocado-Öl, shampo me perberje nga vaji i avokados, i cili eshte i njohur per vitaminat dhe antioksidantet e tij te vlefshme. Riparon dhe mbron floket tuaj nga demtimet e ndryshme. 98% origjinale dhe natyrale. Produkti permban 385ml.

Nature Box Reparatur Shampoo mit Avocado-Öl.

Lek815,00Price
bottom of page