Neutrogena Reichhaltige Fußcreme

Krem per kembet.

Per kembe me lekure te thate dhe te plasaritura.Parandalon acarimin e lekures qe pas dites se pare.Dhuron 24 ore hidratim deri ne thellesite lekures. deri 10 shtresa te saj. Qeteson dhe e mban lekuren te bute. Dermatologjikisht i testuar.

Neutrogena Reichhaltige Fußcreme

Lek640,00Price