NIVEA Deodorant Spray Exotic Dream

Deodorant ne trajte spraji, mundeson mbrojtje te sigurt per 48 ore. Perkujdeset butesisht per lekuren e sqetullave, pa alumin dhe me arome te mrekullueshme te frutave ekzotike. 

NIVEA Deodorant Spray Exotic Dream

Lek325,00Price