top of page
Pantene Pro-V Glatt & Seidig Haar-Öl

Vaj i mrekulleshem per trajtimin dhe kurimin e flokeve te thate & te demtuar. I dhuron flokeve butesine & shkelqimin e deshiruar. Per floke te crregullt & te ngaterruar. Permban vaj argani. 

Pantene Pro-V Glatt & Seidig Haar-Öl

Lek655,00 Regular Price
Lek585,00Sale Price
bottom of page