RIVAL DE LOOP Sparkling Dreams Creamy Highlighter

Highlighter kremoz ne nje ton te ngrohte ari per te theksuar faqet dhe kockat e vetullave. Tekstura e ngjashme me xhel mundeson perzierjen e njetrajtshme dhe permban perberes te vlefshem kujdesi si vaj bajame, gjalp shea dhe acid hialuronik.

RIVAL DE LOOP Sparkling Dreams Creamy Highlighter

Lek490,00Price