RIVAL loves me Golden Melody Eyeshadow Palette

Paleta per konturimin e syve. Permban 10 nuanca  te nderthura bukur me njera tjetren.

Ngjyra mat dhe me shkelqim per nje pamje perfekte.

RIVAL loves me Golden Melody Eyeshadow Palette

Lek655,00 Regular Price
Lek490,00Sale Price