top of page
Sarah Lombardi Celebrate Love, EdP 50 ml.

Parfum me aromen e portokallit, vaniljes, miskut, jasmines dhe zambakut te ujit. 

Sarah Lombardi Celebrate Love, EdP 50 ml.

Lek2.455,00Price
bottom of page