top of page
sunozon Classic Sonnenmilch Schutz & Bräune LSF 30

Qumesht me faktor mbrojtes 30 ndaj rrezeve te demshme te diellit dhe me efekt nxires “Sun Ozon”

Produkt vegan dhe pa mikroplastike.

Qumeshti iu siguron mbrojtje te menjehershme nga rrezet UVA/UVB.

Formula e produktit permban Melanin-Booster. Produkti forcon dhe mbeshtet ngjyren natyrale kafe gjate nxirjes ne banjo dielli, pa vetenxires.

sunozon Classic Sonnenmilch Schutz & Bräune LSF 30

Lek655,00Price
bottom of page