W&B korperbutter oriental

Gjalp trupi me vaj susami dhe me ekstrakte kashmiri. Gjalpi hidraton dhe mbron lekuren nga dehidratimi, si dhe i dhuron arome te kendshme trupit tuaj. 

W&B korperbutter oriental

Lek735,00Price