top of page
Winston Pulled Turkey Putenfleisch in Kürbisgelée

Ushqim per macet me mish gjel deti. Ushqim i plote per macet e rritura. Eshte ne formen e peltes, me e trashe se qulli. Pa ngjyrues dhe aromatizues artificial. Nuk ka sheqerna dhe drithera te shtuara.

Winston Pulled Turkey Putenfleisch in Kürbisgelée

Lek165,00Price
bottom of page