top of page
Alnatura Bio Apfel-Himbeere Wassermelone.

Pure frutash me molle, shalqi dhe mjeder, per femije mbi 6 muajsh. Pa sheqer te shtuar, pa gluten, aromatizues dhe pa produkte qumeshti. Pureja permban 100% fruta. Produkti permban 150g. 

Alnatura Bio Apfel-Himbeere Wassermelone.

Lek165,00Price
bottom of page