top of page
Alpecin forte tonikum

Tonik flokesh mjekesor. Ka faktor rigjenerues. Rekomandohet per floke me zbokth, te yndyrshem dhe qe bien shpejte. Zhduk zbokthin, kruarjen e lekures dhe renien e tyre. Nxit qarkullimin e gjakut, mbrojtjen e lekures. Perdoret pas cdo larje te flokeve. Masazhojeni lekuren e kokes me tonik dhe mos e shpelani. 

Alpecin forte tonikum

Lek860,00Price
bottom of page