top of page
Altapharma Aloe Vera Drink

Leng me aloe vera. Me 92% xhel aloe vera. Produkti permban biotine, e cila kontribuon ne mbajtjen normale te flokeve dhe te lekures. I pershtatshem per t’u miksuar me lengjet e frutave dhe perimeve. 

Perdorimi: 

Konsumoni cdo dite  25 ml (afersisht dy luge ngrenie) leng aloe vera ose miksojeni me leng frutash ose perimesh.

Altapharma Aloe Vera Drink

Lek1.145,00Price
bottom of page